İstanbul Vizyon, 1980 yılından bu güne gelen tecrübesi, ürettiği ürünlerdeki uzun ömürlülük ve yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin önde gelen Kalıp ve Alüminyum Pres Döküm firmasıdır.


ŞİRKETİMİZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tasarım sürecinden başlayarak, teknik ve ticari talepleri, son mamül üretimi ve ürünlerin zamanında ve doğru teslimatına kadar tüm aşamalarında profesyonel ekibimizle birlikte %100 müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmaktayız.

KALIPHANENİMİZİN ÖZELLİKLERİ

Kalıphanemiz, 40 yılı aşkın süredir metal enjeksiyon kalıp sektöründe kendisini en zor ve en kaliteli kalıpları üretebilen, kendisini sürekli teknolojik anlamda geliştiren ve dünya markalarını tedarikçi olarak seçen bir kalıp şirketi olarak konumlandırmıştır. Ayrıca kalıphanemiz Türkiye ve Dünya’da bircok farklı sektöre en hızlı hizmeti verdiği için müşterilerimizden olumlu geri donüşleri almanın böylelikle dünya standartlarında bir kalıphane olmanın gururunu da yaşamaktadır.

Türkiye, İstanbul’da bulunan ISO 9001:2008 ve ISO 9001:2015 sertifikaları ile yüksek ve hızlı üretim hacmine sahip kalıphanemizle aydınlatma, otomotiv, havalandırma, elektrik-ektromekanik, beyaz eşya ve mobilya gibi birçok farklı sektöre ve bu sektörlerdeki tanınmış ulusal ve tanınmış uluslararası firmaya hizmet vermektedir.

Metal enjeksiyon kalıplarında ar-ge, mühendislik desteğimiz, simülasyon, protip ve çelik -sulama işlemlerinde öne çıkan firmamız 40 yılı aşkın kalıp tecrübesiyle hızlı gelişen global dünyada kendine güvenli bir yer edinmiştir.

Kalıp üretiminde müşterilerimizle işbirliği içerisinde çalışarak ar-ge kalıp tasarımı ve metal enjeksiyon dolum simülasyonu çalışmalarında sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Malzeme seçimi ve sulama konusunda iş ortağımız olan uddeholm-böhler sulama ve malzeme seçimlerimizden aldığımız performansla müşterilerimizin taleplerine göre en hızlı termin için uzman kadromuz ve gelişmiş makine parkurumuzla sektörde metal enjeksiyon konusunda hızlı, kaliteli ve verimli kalıplarla üretmekteyiz.

Kaliteli ve teknolojik üretimimiz ve müşterilerimize sunduğumuz sonsuz tasarım ve mühendislik destekleri ile sektörün Türkiye ve Dünyada kalıp sektörüne bulunduğumuz katkının bu sebeple de ülkemizin ekonomisine kazandırdığımız değerin gururunu yaşıyoruz.